2467

Régebben sosem értettem, h Garfield miért pont a hétfőket utálja.
Mostanra rá kellett jönnöm, hogy határozottan van vmi utálható a
hétfőkben. Főleg ha benézem a vekkert és most már elvileg a bkvn kéne
ülnöm…Nyasgem, tavasz van. Álmomban intravénásan vedeltem a kvt.
Micsoda morbid poén kvval álmodni?

Mondd!