2468

Nah, örülök, h mindenki jól lát engem 🙂 “I’ m glad, you can all see me
now”, mondta Bözsi, Anglia királynője, amikor végre kilátszódott a
szónoki álványzatról. Elözőleg ugyanis elfelejtettek neki sámlit adni
és az egész ENSZ csak a fácán tollat látta a kalapja tetején.

Idealizmusom örül. Vannak még jó emberek. Akiknek gondolataikat nem
rohasztotta szét a mai társadalom fertője. Ilyenkor megéri idealistának
lenni. Ritka öröm, de akkor nagyon nagy. És már megint nem tudom
kifejezni katarzisomat sehogy se.

Catherine meg dugja le magának Andrei Makine-t. Nincs nekem erőm
ilyenekkel szarakodnom. Pedig jó. Még Oroszországról is szól, meg a
kettés kultúrájú emberekről. De ez nem az a lélekállapot, amikor be
tudom magamat zárni keretek közzé. Én most repdesek az éterben,
csiripellek, meg hasonlók. Nem, ez nem vmi újabb LSD tripp. Mármint
nagyon remélem 🙂

Mondd!