Álmomban egy vonatba ugrottam be hősiesen, helyesebben csak egy robbogó
mozdonyba…Hm, most, h így belegondolok, ez vmelyik Final Fantasyból
ismerős…Na mindegy.
Ma estétől kicsit kaotikusan leszek, támad Pécs 🙂 Zosia meggyőzött
vhogy, hogy menjünk el vmi Beatles-t játszó baráti-társaság-együttes
koncertjére vmi kocsmában. Remélem értítek (még nem ittam kvt), lényeg,
h ott leszek ma este, na.
Csak addig még vmi futurisztika (tulkép ávantgárd) jegyzeteket kell
visszaszolgáltatnom a Görög Hősnőnek vmikor estefele, f9re meg a
Déliben kéne lennem. Addig reeeengeteg idő, hogyan is fogom azt
elszarni? 🙂
Ez a tegnapi este kissé érdekes álmokat eredményezett bennem, aminek
csak egy kis részére emléxem, de azt tudom, hogy egész éjszaka csak
álmodtam, fel fel ébredve…