Na kérem szépen, nincs tul sok időm, mert megyek Volkovval turkálni vmi
bőrkabátot neki (ha jól fogtam fel), de azért nem szeretném
elhanyagolni a kedves olvasót. Egyébként épp T.a.T.u-t hallgatok,
tudom, hogy ciki, de ez a zene már annyira szar, hogy már jó.
Olyan hibbant ajándékokat kaptam, nem semmi… Anyukám szerzett vmi
zenélő hóesés gömböt, vagy nem tudom hogyan jellemezni, ráadásul még
egy macska is ül benne… Minden esetre izgalmas 🙂 EBEtől drágától
kaptam egy olyan yertytartót, hogy beszarás, teljesen keleti hangulta
van, össze-vissza tükrözi a fényt. Megkaptam a könyvet is, amit el is
kezdtem olvasni, idáig jó, csak tegnap kissé belealudtam.
Jaa, drágáim, megnétük az Aviátor c. filmet. Arra kellett jutnunk, hogy
DiCaprio azért nem egy béna színész. Kicsit hosszú a dolog, de azért
határozottan nem rossz.
Gyerekek, ma este party, szóval ma még takarítani is kéne (nem fogom
túlzásba vinni). Remélem jól sikerül majd minden. Most próbálok nem
sikítófrászt kapni, így előre.
Háh, viszont most öttem rá, hogy az Astorián van találkozóm, nem a Blahán, azért ez egy fontos infó…