2440

Moderált szétesés… Állítom, hogy nikotin folyik az ereimben… Pár
órával ezelött elkezdtem írni ide vmit, akkor épp 31 órája voltam fent,
azóta aludtam 2 órát, meglepően fitt vagyok. Szóval az a bejegyzés
eltünt vhova a fenébe, sebaj.
Szóval a party feletébb emlékezetesre sikeredett, délután 1re értünk
hozzám Volkovval. Rengeteg tök jó ajándékot kaptam és főleg rengeteg
szeretetet mindenkitől. Kissé nyálas vagyok, hát jaj, legyetek
elnézőek. Sikerült eléggé meglepődnöm többszörösen, ami feltétlenül jó,
elvégre folyton panaszkodok, hogy lapos az életem (na jó, ez így ebben
a formában nem egészen igaz, de tény, hogy nehéz engem meglepni).
Szóval tök jó. Szerintem a legjellemzőbb kép rólam ezen a partyn az
volt, hogy egy metaxat ölelgetve masszívan szakadok a röhögéstől és
éppen rágyújtok. Ezt úgy ezerszer eljátszottam szerintem az est
folyamán, mármint emlékeim szerint. Részleteket nem kaptok, mert
szerintem elég kevesen vannak tisztában az összes esti történéssel
(erre a szerepre én szoktam pályázni) és dehogy lövőm itt le a legjobb
poénokat 🙂 Meg egyébként is, egy csomó leírhatatlan dolog történt.
Ezen mondjuk talán nem kell meglepődni, ha fogom magamat és
összecsődítek egy rakás őrült embert, összezárom egy nagy adag szesszel
és hozzáadok egy masszív euforiát. Így tünnek el teljesen az erkölcsök
és jönnek ki izgalmas és furcsa sztorik melyek az én posztmodern
röhögőgörcseimet eredményezik. Ha nem mondtam az est folyamán el
négyszer azt, hogy “azt életem teljesen abszurd”, akkor egyszer sem.
Számomra kicsit meglepő volt, hogy vhogy a nők jobban bírták a piát,
mint egyes pasasok, ami azért kicsit szokatlan, bá lássuk be,r az engem
körülvévő nők is elég szokatlanok tudnak lenni… Alkoholról csak
annyit, hogy lengyel konneksönömmel nem tudtam úgy találkozni, h ne
legyen nála egy üveg vmi, Phage meg reggel ébredés után összeöntötte a
maradék Unicumot és a Vilmost és megitta…Ettől még az konszolidált
alkoholista erkölcseim is megremegtek. Most szívesen mesélném, hogy én
egy szilveszteri party másnapján ébredéskor jobb hiján vodkával kezdtem
a napot, de mivel anyukám is olvassa ezt a blogot (igen, mert én vagyok
vele olyan viszonyban, ha eddig nem jötettek volna rá), ezért ezt a
sztorit inkább megkímélem nektek, de főleg neki.
Holnap este boszival elvileg megyünk kicsit takarítani, de főleg eszmét
cserélni. Mindenféle érdekes dolgkra ébredtem rá a délbe nyúló
beszélgetés alatt, amibe fulladt a buli after-party gyanánt. Majd
megkísérelen le is írni ezeket ide, csak most kezdek megint feletébb
furcsa állapotban lenni, elvére az elmúlt 38 órából 36ot ébrem voltam.
Megyek, iszok pár liter vizet, a mértéktelen kv, cigi és alkohol
egyesített erővel szárítjják ki a szervezetemet, hurrá!

Mondd!