Na, rószaszín felhők rulz. Rövid jegyzetszerű izék…mondhatni tanulságok és ténymegállapítások az elmúlt 24 órából.
– még véletnül se vágjatok földöz egy üveg bontatlan pezsgőt, mert
akkor az felrobban és egyszerre durran, pukkan, törik, zuhan és pezseg,
minek következményében szívbajt kap az ember. 20 perccel késöbb megint
szívbajt kap az ember, amikor ráön, hogy az a kemény cucc, ami
visszapattant a térdéről egy üvegszilánk volt, ami szerencsére nem
szimpatizált testünkkel.. (jelzem, ezek a zuhanó, majd robbanó tárgyak
körülöttem… Veszprémben az öngyufa, most a pezsgő (bár az inkább
boszi sara))
– engem rengeteg ember nagyon szeret és én ettől teljesen el vagyok ájulva és meg vagyok hatva és hasnlók
– a jó ajándék használhatatlan
– exgrafikust sose becsüljük alá (egész következetes pszichopata)
– a nőket se becsülük alul, főleg ha őrültek és közeli baráti viszonyban vagyok velük