2471

Orrot fújtam vagy már 5 perce hevesen, amikor megjelent elöttem a
libanoni-szír határátkellőhely egy viharos napon. A szocreál épületek a
semmi közepén,a  készülödő vihar, a kellemes komotosság, ami
mindenkire jellemző arrafelé. Oxigénhez jutott végre az agyam és
rájöttem, hogy ez a török-szír határátkellőhely, nem pedig a libanoni,
hisz az sokkal koszlottabb és megszokottabb, ott csak legyintgetnek,
hogy menjünk már. Ott távolsági taxi is megy. Hogy is keverhettem össze
a kettőt? Hisz gyermekkorom képei mind kettő és annyira egyértelmű.
Irigylitek a problémáimat? Én is.

Mondd!