Most öszintén, ti hisztek abban, hogy az egyetemen az ember okosabb
lesz, tanul dolgokat és magába szívja a mámorító és erőt és hatalmat
adó tudást? Csak mert így harmadik év végére én már nem hiszek ebben.
Szomorú.
Most öszintén, ti hisztek abban, hogy az egyetemen az ember okosabb
lesz, tanul dolgokat és magába szívja a mámorító és erőt és hatalmat
adó tudást? Csak mert így harmadik év végére én már nem hiszek ebben.
Szomorú.