2464

Most öszintén, ti hisztek abban, hogy az egyetemen az ember okosabb
lesz, tanul dolgokat és magába szívja a mámorító és erőt és hatalmat
adó tudást? Csak mert így harmadik év végére én már nem hiszek ebben.
Szomorú.

Mondd!