Üzenem annak, aki úgy talált rá a blogomra, h beírta, h “subidubidu”, hogy kellemes lehet a lelkivilága, ez egy vidám szó, hej!
Üzenem annak, aki úgy talált rá a blogomra, h beírta, h “subidubidu”, hogy kellemes lehet a lelkivilága, ez egy vidám szó, hej!