2452

Höh, mérgezett egér üzemmód ON.
Rel tételkidolgoztunk, beszarás, hogy mennyi munka lesz itten, para, de sebaj,  megoldjuk.
Utána 10 napos Botondkától behaltam, pedig nem vagyok egy nagy csecsemő őrült, de hát ááá, na szóval hurrá.
Ezek után rohantam a Keletibe lengyel konneksönért, aki Bécsből érkezett, kellemes volt.
Nem rég értem haza és tanulnom kell, mint állat.
Megvettm sznapomra az Aimée és Jaguár c. könyvet, majd elmondom miről
szól,d e msot nem érek rá itt papolni. Fuk it gyerekek, punnyadni
akarok, nem pedig hülye ávantgárdot tanulni, ami egyébkétn érdekel, de
hát izé…

Mondd!