Rémes. Kb még egy napot tudtam volna aludni. Vmi irdatlan kóma vagyok.
És izgalmasakat álmodtam, csak persze most nem emléxem. Majd felsikítok
a bkv kellős közepén, jó szokás szerint. Ma elvileg tanulok. Rel
irodalom szigorlat stratégiákat dolgozunk ki. Utána megnézem Botondot,
10 napos rokonomat. Majd elvileg még a lengyel konneksönt is
összegyűjtöma Keletiben…Hm, ez elég necces programnak tűnik, nem
tudom mi lesz így a futurisztikával, meg még had ne soroljam fel, h
mikkel vagyok elmaradva. Fuk.