Hogy én milyen fáradt vagyok…Valahonnan pedig energiát kéne
gyűjtenem, hogy egy kis futurisztikát magamba tuszkoljak vhogy…
Naiívan elmentem jegyzetet adni a Színésznőnek, erre richtig ott volt
egy barátnője, aki 3 fröccs után olyan anekdotákat kezdett el mesélni
nekünk, h bepisiltünk a röhögéstől. Szóval heh, az élet még mindig
szép, csak szart se csináltam egész nap, ami azt jelenti, h holnap kell
tanulnom, ami annyira nem gáz.
Mellesleg gyerekek, mi van már ezzel a világgal? A Színésznő
barátnőjéről egy anekdota kapcsán kiderült, hogy 4 évig élt
Egyiptomban…micsoda egybeesések…