2447

Aludni, aludni, aludni.
Sikerült utolérnem magamat egyetemileg, msot már csak fizikai
állapotomon kéne dobni, mert kezdek izgalmas dimenzióka tölteni. Ma pl
kőkemény 3 óra alvás után halálosan felhúztam magamat anyukámon, aki
szerintem azt mondta nekem, hogy egy önző dög vagyok amiért 20 perccel
tovább alszom (az egy rejtély számomra, hogy miért kértem, hogy
ébresszen fel 8kor, amikor csak f1kor van órám, de sebaj). Miután jól
megsértődtem, sirógörcsöt kaptam és megittam egy kvt, realizálódott
bennem, hogy az én anyukám egyrészt egy okos nő, ergo nem kommunikálna
ilyen logikátlan rébuszokban, másrészt meg mégis csak az anyukám és
sose mondana nekem ilyet. Ennyit agyam állapotáról. Ha esetleg még
félreértenék ma vmit, tessék elnézni nekem…

Rájöttem, hogy a tegnap hajnali EBM még csak-csak elment az északában,
de most inkább Tina Turnerre van szükségem, hogy magamhoz térjek.
Rémes, ma én vezénylek le egy writing feladatot, enyhén szólva impro
lesz a fele, de sebaj, fő a spontaneitás.

Eddig ketten mondták vissza a pénteki partyt,a nnyira nem vagyok
meglepve. Még egy embertől elvárom, hogy ne jelenjen meg, bár feletébb
vicces lenne, ha beállítana mégis. Miszter Ikszről volna szó, höhöhö.
Irt egy kedves smst, hogy mi van velem, blabla, mire közöltem vele,
hogy jöjjön el a partyba és megtudja.

Hm, tényleg kicsit fáradt vagyok asszem, ilyenkor tudnék oldalakat írni
emberekről. Mármint gonosz dolgokat. Nem vagyok én angyal na, nagyon
tudom szidni a népet, ha úgy érzem, megérdemli…

Mondd!